Kullanım Şartları ve Gizlilik

www.onurambalaj.com.tr sitesi Onur Plastik Amb. İml.Geri Dön. San. Tic.Ltd.Şti.'ne aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği firmamız için önem arz etmektedir. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Onur Plastik tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan 3. şahıslara verilmeyecektir.

Sitemizde ödeme sayfaları https önekiyle 443 nolu SSL portu üzerinden gerçekleşir. Kredi kartı ile alınan ödemelerde sitemiz, kredi kartı bilgilerinizin bankaya iletilmesinde aracı görevi üstlenir. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek güvenli şekilde bankanın sanal pos sistemine iletilir. Kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde kaydedilmemektedir.

Onur Plastik, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, fiyatları, gizlilik politikasını, hizmet sözleşmesini ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

 

 

;