Türkçe
English
German
Spanish
العربية

korumak istediğinizde...

onur

Tokalar

Bukle Toka (Krom) :
Polyester ve PP çemberlerin bağlanmasında kullanılır. 13-16-19 (mm) ölçü çeşitleri bulunmaktadır. 1000’er adet olarak karton koli ile ambalajlanmıştır.

Bukle Toka (Çizgili) :
Polyester ve PP çemberlerin bağlanmasında kullanılır. 13-16-19 (mm) ölçü çeşitleri bulunmaktadır. 1000’er adet olarak karton koli ile ambalajlanmıştır. Özellikle çizgili yapısından dolayı yüksek germe ile yapılan bağlamalarda kayma riski daha düşüktür ve daha etkilidir.

Plastik Toka :
Genişliği 12 mm’ ye kadar olan pp çemberlerin manuel olarak bağlanmasında kullanılır. 1000’er adetlik paketler halinde ambalajlanmıştır.

Saç Toka :
PP çemberlerin bağlanmasında kullanılır. 12-16 (mm) ölçü çeşitleri bulunmaktadır. İki 1000’er adet olarak karton koli ile ambalajlanmıştır.

haberler

- Avrasya Ambalaj Fuarı 2018 31 – 3 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrasya Ambalaj Fuarı’ndayız. Tüyap Fuar Merkezi / İstanbul Hall No : 12 Stand No : 1224B
- Onur Plastik emin adımlar ile yoluna devam ediyor. Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda yapılan yeni yatırım kararlarının ardından 2018 Yılı Mart ayı itibari ile firmamızın yeni SIMA Polyester Üretim hattı devreye alınmıştır.

paylaş
twitter
facebook
youtube

sertifikalar

sertifikalar


polpack havalı çemberleme makinası
© Onur Plastik - Tüm hakları saklıdır - All rights reserved.