Türkçe
English
German
Spanish
العربية

korumak istediğinizde...

onur

İşbirliği ve Sosyal Sorumluluk

Onur Plastik, sosyal sorumluluk bilinci yüksek bir şirket olarak faaliyet gösterdiği 25 yılı aşkın süredir kendi gelişimini toplumun gelişiminden ayrı tutmuyor. Bugüne kadar imza attığı kurumsal sosyal sorumluluk uygulamalarını işinden ayrı görmeyerek, işinde gösterdiği hassasiyeti, performansı ve inancı sosyal sorumluluk projelerine de yansıtan onur plastik,eğitimden bilime ve spora kadar birçok konuda hassasiyet göstererek destek vermektedir. Daha yaşanılabilir bir Dünya için Onur Plastik olarak sadece ekonomik anlamda değil toplumsal bilinçlendirme ve eğitim faaliyetlerine de destek vermekteyiz.

Destek verdiğimiz projeler ve Kurumlardan Bazıları;

haberler

- Avrasya Ambalaj Fuarı 2018 31 – 3 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrasya Ambalaj Fuarı’ndayız. Tüyap Fuar Merkezi / İstanbul Hall No : 12 Stand No : 1224B
- Onur Plastik emin adımlar ile yoluna devam ediyor. Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda yapılan yeni yatırım kararlarının ardından 2018 Yılı Mart ayı itibari ile firmamızın yeni SIMA Polyester Üretim hattı devreye alınmıştır.

paylaş
twitter
facebook
youtube

sertifikalar

sertifikalar


polpack havalı çemberleme makinası




© Onur Plastik - Tüm hakları saklıdır - All rights reserved.